новини: Інтерактив

Тисячі дітей в різних куточках України зараз знаходяться в бомбосховищах та підвалах, укриваючись від обстрілів російських загарбників. Ми розкажемо, як допомогти відволіктись дитині та чим її розважити.

Читати далі

Лютий “бавить” нас вологими та прохолодними днями. Навіть у таку погоду можна отримати переохолодження або й обмороження. Пройдіть тест та визначте, наскільки добре ви в цьому розбираєтесь.

Читати далі

18 січня у світі відзначають День Вінні Пуха. Саме в цей день народився англійський письменник Алан Александер Мілн, який написав серію книжок про пригоди Вінні Пуха та його друзів.

Читати далі

Пропонуємо вам скласти зі шматочків світлини гарних місць регіону, які побачив в об’єктив фотоапарата краєзнавець і фотограф Михайло Кулішов.

Читати далі

Цей невеликий тест допоможе вам згадати основні правила української мови.

Читати далі

Складіть з десятків шматочків картини з упізнаваними пейзажами Бахмута. А в кінці на вас чекає невеличкий тест.

Читати далі

Щорічно з 4 по 10 жовтня у світі відзначають Тиждень космосу. Ми підготували для вас тест, який допоможе розібратися, що ви знаєте про всесвіт навколо нас.

Читати далі

Ми зібрали кілька запитань про українські паперові банкноти та монети. Пропонуємо перевірити, наскільки добре ви знаєте гривню. Підказку можете знайти у власному гаманці.

Читати далі

Журналісти Вільного радіо зробили 7 тестів з різною складністю. Цікаво буде збирати як новачкам, так і профі.

Читати далі

Такого фото ви не купите на згадку, але завжди зможете знайти у нас на сайті.

Читати далі

Донеччина дуже різна і в неї є багато ракурсів. Тут можна знайти величезні глиняні кар’єри, тисячорічні пейзажі та навіть великі сади всередині будинків. Зіграйте в нашу гру-пазл і подивіться на різні місця Донеччини самі.

Читати далі

Холоди потроху відступають, і природа починає тішити нас першими квітами. Ми зібрали “букет” зі світлин ніжних першоцвітів, які можна зустріти в наших краях. Роздивитися їх ви зможете, склавши шматочки пазлу докупи.

Читати далі

В Соледарі створили віртуальний тур по соляній шахті на глибині понад 200 метрів. Це зробили активісти на грантові кошти для розвитку локального туризму.  

Читати далі

У Бахмутському краєзнавчому музеї проходить вернісаж полотен, написаних місцевими авторами. Виставка присвячена 449-му Дню народження міста. Наші журналісти побували на вернісажі й підготували добірку з п’яти робіт. Оцінити мистецтво ви зможете, зібравши кожну картину з маленьких шматочків.

Читати далі

На Донеччині цього року понад 16 тисяч першокласників. Діти вперше сядуть за парти в нових умовах, в яких не працювали і вчителі з багаторічним досвідом. Тож ми попросили малечу намалювати те, як вони собі уявляють майбутнє навчання. І от що з цього вийшло.

Читати далі

Останні новини за темою "Інтерактив"