новини: Можливості

Нова опція бронювання квитків для бійців ЗСУ запрацює на сайті Укрзалізниці. Спецзамовлення доступне на 17 найбільш популярних серед військових маршрутах

Читати далі

У гуманітарному штабі Селидівської міської адміністрації видаватимуть продуктові набори людям, старшим за 70 років. Гуманітарну допомогу можна буде отримати з 6 по 8 грудня 2023 року.

Читати далі

Для українців, які шукають роботу, запустили сайт, де доступні вакансії у галузі зв’язку, будівництва, транспорту та відбудови в цілому. На цій платформі можна знайти не лише робочі вакансії, а й можливості для безоплатної перекваліфікації, навчання та проживання.

Читати далі

Маріупольські сім’ї загиблих чи померлих захисників і захисниць України можуть отримати по п’ять тисяч гривень додаткової компенсації від центрів допомоги біженцям “ЯМаріуполь”. А постраждалим від Чорнобильської катастрофи маріупольцям виплачують по тисячі гривень. Однак зареєструватися треба до 10 грудня 2023 року.

Читати далі

Гуманітарну допомогу видаватимуть 5 грудня в Мирнограді. Її зможуть отримати переселенці, малозабезпечені люди та інші вразливі категорії з Авдіївки. Однак що саме буде у пакунках, у міській адміністрації не уточнили.

Читати далі

Державна програма пільгових житлових кредитів для переселенців продовжить роботу в новому році. У держбюджеті на 2024 рік на неї заклали 877,5 млн грн. Однак розраховувати на значне спрощення при отриманні кредитів за цією програмою переселенцям не варто.

Читати далі

Завдяки новій цифровій платформі переселенці в Україні можуть безкоштовно отримати консультацію юриста як під час особистої зустрічі, так і онлайн. Крім того, на сайті є список запитань та відповідей для українських переселенців.

Читати далі

Фермери з Донеччини можуть отримати кошти на розмінування своїх угідь. Кредит без застави пропонують за державною програмою “Посівна без мін”. Які умови кредитування та хто може ним скористатися — читайте далі.

Читати далі

Незабаром українці зможуть оформлювати купівлю-продаж авто за допомогою смартфона, а техпаспорт та номери отримуватимуть Укрпоштою. На бета-тестування нового інструмента у державному застосунку “Дія” можна записатися вже зараз, а пізніше цю послугу планують зробити доступною для всіх.

Читати далі

В нашій команді з’явилась вакансія журналіста, тож ми шукаємо людину, яка підсилить нас з грудня 2023 року. Для охочих приєднатись до колективу Вільного радіо розповідаємо деталі.

Читати далі

Благодійники шукають 11 родин переселенців, яким запропонують оплачувану роботу та будинок на Чернігівщині. Будинки обіцяють передавати у приватну власність родини після 5 років роботи на запропонованій посаді. Хто може претендувати на житло — читайте у матеріалі.

Читати далі

До 30 листопада підприємці-початківці можуть податися на участь у програмі, завдяки якій можна поїхати до країн Європи. Впродовж кількох місяців переможці проходитимуть навчання від досвідчених колег та безкоштовно мешкатимуть за кордоном. Крім того, під час навчання їм платитимуть стипендію.

Читати далі

Впродовж всього 2024 року молоді люди з України, які планують навчання або дослідження, можуть податися на грант від ЄМФ. Розглядатимуть ідеї в міру надходження.

Читати далі

В громаду привезли продуктові набори, які передбачили саме для літніх людей, які залишаються вдома. Допомогу зможуть отримати люди, які вже досягли 60-річного віку.

Читати далі

У Краматорську в листопаді видаватимуть гігієнічні набори дітям до року та маломобільним мешканцям міста. Батьки немовлят також можуть отримати дитяче харчування. Як заповнити заявку на отримання гуманітарної допомоги — читайте у матеріалі.

Читати далі

Українським бізнесменам пропонують близько 20 тисяч доларів фінансової допомоги на адаптацію до ведення справ у евакуації. На кошти можуть претендувати підприємці, які вже переїхали чи ще переїжджають до Київської, Івано-Франківської, Львівської та Тернопільської областей. Які умови участі у програмі та як відбиратимуть переможців — читайте далі.

Читати далі

Рідні полонених і ті, кого вже вдалося звільнити, мають право на безоплатну правову допомогу. Це може бути консультація юристів, допомога в написанні заяв і скарг, захист у суді. Розповідаємо, куди звернутися, щоб отримати такі послуги.

Читати далі

Щомісяця одеські благодійники влаштовують для дітей переселенців свято іменинника. Тих, хто народився в один місяць, збирають на вечірку з аніматорами, солодощами та подарунками. Як відзначили своє свято іменинники жовтня та як записати дитину на такий спільний день народження — дізнавайтесь у матеріалі.

Читати далі

Родини з дітьми та переселенці можуть зареєструватись на видачу гуманітарної допомоги у Краматорську до 17 листопада. Видача продуктових наборів відбудеться 27 листопада.

Читати далі

Благодійники в Одесі пропонують безплатні заняття для переселенців різного віку.  Відвідати можна екскурсії містом, театральний гурток, заняття з арттерапії. Як потрапити на відпочинок для ВПО — дізнавайтесь в матеріалі.

Читати далі
Останні новини за темою "Можливості"
freeradio facebook