новини: Можливості

Глобальний фінансовий додаток Revolut спростив умови реєстрації для українців, які мусили виїхати за кордон через війну. Як відкрити рахунок у країнах ЄС — читайте у  матеріалі.

Читати далі

Європейська громадська організація пропонує молоді з України долучитись до волонтерства у будь-якій сфері та країні Європи. Натомість людина отримає до 300 євро кишенькових грошей щомісяця, оренду житла та оплату мовних курсів, місцевого проїзду та страхування. Детальніше про це розкажуть 18 березня онлайн о 15:00.  

Читати далі

Конкурс плакатів «Стоп домашньому та гендерно обумовленому насильству!» пропонує учасникам конкурсу позмагатись за грошові призи, до того ж розмістити їхні роботи у якості соціальної реклами у соцмережах.

Читати далі

Як перетворити творчість з хобі на прибуткове заняття та стати успішним у сфері креативних індустрій — розповідає експертка агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks, учасниця освітньої програми фонду ІЗОЛЯЦІЯ Марта Кобринович.

Читати далі

Переможці конкурсу отримають до 850 тисяч гривень. Які проєкти підтримають та скільки є часу, щоб зареєструватися – дізнавайтесь далі.

Читати далі

Журналісти Вільного радіо поспілкувалися з фінансово-економічним оглядачем Богданом Слуцьким. Експерт поділився порадами, в якій валюті краще зберігати та накопичувати гроші, чому не варто боятися банків та як зібрати свою фінансову подушку.

Читати далі

На отримані гроші можна створити художню галерею, навчальний простір або інше місце, де хлопці та дівчата зможуть розвивати свої творчі здібності. А просунути ідею допоможуть ментори з Європи.

Читати далі

Найкращі учні матимуть змогу долучитися до найбільшої IT-компанії України.

Читати далі

Гроші можна витратити на облаштування спортивних майданчиків чи прибудинкової території, створення муралів, ремонт фасадів тощо.

Читати далі

Західноукраїнський ресурсний центр вже другий рік адмініструє конкурси ПРООН на сході. У 2021 році завдяки грантам вдалося реалізувати чимало корисних ініціатив. Як змінити громаду на краще за підтримки міжнародних донорів — розповідає експертка з розвитку громад Зоряна Стоцько.

Читати далі

Дизайнер, рекламник, блогер, журналіст — це професії, в яких людина щось створює і заробляє на цьому. На лекції розкажуть, як побудувати кар’єру у креативній індустрії. Розповідаємо, як не пропустити воркшоп.

Читати далі

В рамках державної програми “Рука допомоги” Мінсоцполітики може дати на бізнес-план до 97,5 тисяч гривень. 

Читати далі

Команда Вільного радіо зібрала для вас кілька конкурсів, які можуть стати у пригоді на початку року.

Читати далі

Редакція Вільного радіо отримала 75 творів від молоді з різних куточків країни. 

Читати далі

У вас ще є можливість виграти від 2 до 5 тисяч гривень за найкраще есе в рамках “Премії Вільного радіо-2021”. Роботи переможців ми опублікуємо на сайті.

Читати далі

Жінок-підприємиць запрошують позмагатися не тільки за грошовий приз, а й за 5-денну подорож у Париж.

Читати далі

Учасникам пропонують зобразити, як вони бачать розв’язання збройного конфлікту на Донбасі та добробут в Україні. Найкращі роботи представлять на виставці у столиці, а переможці конкурсу отримають нагороду.

Читати далі

По всій країні мільйони дітей очікують на День Святого Миколая, щоб знайти під подушкою подарунки. На веселе свято заслуговує й малеча з прифронтової зони, де щодня лунають постріли. Розповідаємо, як допомогти цим дітям.

Читати далі

Взяти участь у програмі можуть як переселенці, так і люди з реєстрацією на підконтрольній території. Розповідаємо, куди звертатися.

Читати далі

Консультаційний центр працює у Слов’янську. Тут з ветеранами займатимуться психолог і ментор з працевлаштування.

Читати далі

Останні новини за темою "Можливості"