новини

Російські окупаційні війська обстрілювали позиції Об’єднаних сил з мінометів калібру 82 мм, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.

Читати далі

В великій залі засідань Бахмутської міської ради відбулась презентація  бюджету. Після презентації мала б початись дискусія, але ніяких заперечень з залу не було.

Читати далі

В рамках змагання визначали тих, хто отримає до 100 тисяч гривень на свої ідеї розвитку. Працівники музеїв виявились досить креативними, і 4 заклади тепер отримають додаткове фінансування.

Читати далі

Французьке правління виділить 64 млн євро, щоб збудувати завод питної води у Маріуполі.

Читати далі

В Бахмуті вже більше півроку проходить капітальний ремонт шкіл №11 та №12 на суму близько 60 мільйонів гривень. Однак ми виявили, що навіть на ці гроші - закривають очі на деякі проблеми будівлі.

Читати далі

Бойовика розшукували більше чотирьох років. Затриманий був учасником проросійських рухів “Армия Юго-Востока” та “Антимайдан”.

Читати далі

На Донеччині автомобілістів попереджають про погану видимість на дорогах. Туман спостерігається по всій території області.

Читати далі

З Бахмута почав їздити потяг до Львова

2018-12-11 12:20
Олександр Червоненко, Євгенія Тулаінова

Вже 12 годин в дорозі перший потяг Бахмут-Львів. Він курсує фактично через всю країну. Скільки там місць, які враження у пасажирів та як відбувся старт - читайте далі.  

Читати далі

Покровські хижаки тепер житимуть в Києві

2018-12-11 11:42
Євгенія Тулаїнова

У Покровському приватному зоопарку зараз утримують 12 медведів та 6 левів. Але відповідних умов там для них не створили.

Читати далі

Постріли були чутні на околицях Зайцевого, хутора Вільний, Пісків, шахти Бутівка, Новоолександрівки, Березового, Мар'їнки, Невельського, Новозванівки, Опитного та Чермалика.

Читати далі