новини: Афіша

Життя журналістки й письменниці з Маріуполя Наталі Харакоз обірвалось у перші місяці відкритої війни. Аби увічнити пам’ять маріупольчанки, 13 липня її онука читатиме у столиці уривки з її книги "Новели Азовського узбережжя" та запрошує усіх охочих на презентацію. Розповідаємо, де саме та о котрій відбудеться захід.

Читати далі

Розваги знайдуться як для дорослих, так і для дітей. Що запланували у громаді на прийдешні свята — дізнавайтесь далі.

Читати далі

Виставка віртуальна, тож аби побачити її, їхати у Шотландію не доведеться. На ній — постіндустріальні краєвиди цієї країни та Бахмутського району. І подекуди вони схожі.

Читати далі

Заняття проведе український композитор Олексій Шмурак. Він поділиться секретами створення музики та розкриє хибні уявлення про неї. Участь — безкоштовна. Розповідаємо, як долучитися.

Читати далі

В одній залі зберуть колекції українських народних виробів від майстрів Донеччини та інших регіонів країни. Розповідаємо, де їх можна буде побачити.

Читати далі

В рамках етнографічного проєкту у місцевому музеї покажуть роботи відомого фотохудожника з Донеччини Марка Залізняка.

Читати далі

Художниця Катя Бучацька проведе у Соледарі онлайн-лекцію, на якій презентує свої роботи, а також покаже місто “з іншого боку”.

Читати далі

У Бахмуті двоє митців досліджують долю своїх предків та країн у спільному проєкті “Сліди коней”. Це можна побачити на голих стінах музею до 8 листопада.

Читати далі
Останні новини за темою "Афіша"
freeradio facebook