Підтверджені випадки COVID-19 на 16.07.2020:

56 455

В Україні
(1445 померли, 28931 одужали)

776

На підконтрольній Донеччині
(10 померли, 291 одужали)

1444

На непідконтрольній Донеччині
(87 померли, 675 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

Мінус 5 грн за куб: бахмутян запрошують обговорити можливе подешевшання води


image
Фото з відкритих джерел

У платіжках бахмутян незабаром можуть з’явитися менші цифри за використану воду. Національна комісія з державного регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) ухвалила проєкт постанови про зміну тарифу на воду для бахмутських користувачів. Але перш, ніж змінити розцінки, треба обговорити їх з містянами. Де та коли буде проходити обговорення – читайте далі.

Про намір обговорити нові ціни з мешканцями міста Вільному радіо розповів заступник директора КП “БАХМУТ-ВОДА” Дмитро Підкуйко.

Новий тариф на водопостачання становитиме 18,35 грн, а на водовідведення – 14,82 грн. Зараз бахмутяни платять 21,67 грн та 16,89 грн відповідно. Тобто, вода може подешевшати на понад 5 грн.

Зниження вартості тарифу стало можливим завдяки наступним чинникам:

  • збільшення обсягу реалізації – чим більше людей користується послугами водопостачальника, тим дешевше компанії обходиться обслуговування мереж та сама вода;
  • зменшення запланованих витрат на електроенергію на понад 10%.

За словами Дмитра Підкуйка, зустріч зі споживачами відбудеться 10 червня о 13:00 на території підприємства.

“Після проведення відкритого обговорення протокол цього обговорення надсилається до НКРЕКП, і там вже на відкритому засіданні буде це обговорюватись. Коли це буде – незрозуміло. Наше завдання – провести це. Ми проводимо, відправляємо протокол, а потім чекаємо: місяць, два, три – як вийде”, – каже заступник директора місцевого водопостачальника.

Він додав, що через протиепідемічні заходи, яких мають дотримуватися на підприємстві, обговорення скоріше за все проходитиме просто неба.

Нагадаємо, взимку Національна комісія з регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг скоригувала ціни на воду для бахмутських користувачів. Тепер споживачі віддають за воду 38 грн 56 коп за 1 м³. Це майже на третину більше за попередній тариф.

В середині лютого голова Бахмутської ОТГ Олексій Рева зауважив, що ціна за воду завищена та дав доручення КП “Бахмут-Вода” зменшити тариф на водопостачання й водовідведення.

Наприкінці місяця компанія-водопостачальник обговорила новий тариф з містянами. Після того, як споживачі висловили свої пропозиції, протокол направили на розгляд НКРЕКП.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Допоможіть нам стати кращими
Анонімна анкета
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: