Бахмутське Управління праці та соцзахисту населення працюватиме в дистанційному режимі до кінця року
Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради продовжили строк роботи в дистанційному режимі. Телефоном, поштою та по виклику людей прийматимуть ще мінімум до кінця року. Про це Вільному...