Протягом вівторка діагноз “коронавірусна хвороба” отримали понад 4700 українців. 263 з них мешкають на підконтрольній території Донеччини. Тим часом бойовики ОРДО визнають ще 11 смертей від ускладнень, спричинених вірусом.
Як повідомляє голова Донецької області Павло Кириленко, серед нових пацієнтів є 12 дітей.
Лідирує за кількістю виявлених хворих Маріуполь. Там заразилися 83 людини, з-поміж яких є 5 дітей.
У Мирнограді підтверджують ще 35 людей з вірусом. Серед них є 2 дитини.
У Краматорську захворіли 32 дорослих та 1 дитина.
Ще 29 випадків інфікування зареєстрували у Бахмуті. Двоє з нових пацієнтів – діти.
Позитивні результати дослідження отримали 19 мешканців Мар’їнського району.
У Великоновосілківському районі звітують про 14 нових хворих.
13 інфікованих виявили у Дружківці.
На 9 хворих більше стало у Селидовому.
У Торецьку вірус знайшли у 8 людей, серед яких є дитина.
6 нових пацієнтів підтверджують у Костянтинівці.
Діагноз “коронавірусна хвороба” отримали також 4 мешканців Лиманської ОТГ.
У Вугледарі захворювання виявили у 2 дорослих та 1 дитини.
По 1 хворому додалося у Покровську, Добропіллі, Соледарській громаді, а також у Нікольському, Покровському, Волноваському та Ясинуватському районах.
В обласній статистиці враховані не всі дані
У щоденних зведеннях ДонОДА вже кілька тижнів відсутня інформація про кількох померлих від ускладнень коронавірусної хвороби. Так, у Бахмуті за 2 тижні сталися 3 летальних випадки, але цих пацієнтів не відображають в обласних даних. Ще 2 смерті підтверджують у Соледарі – за півтора тижня їх теж не внесли до статистики по Донеччині.
Крім того, у Бахмутській громаді за минулу добу зареєстрували ще 44 пацієнти з коронавірусом. Серед них є 1 медпрацівник та 1 дитина. У зведеннях від обладміністрації ці дані відображені частково. Зважаючи на те, що в ОДА звітують про 2 хворих дітей з Бахмута, ймовірно там врахували також інформацію за попередні дні.
Очільник області так пояснює розходження у даних:
“Через значне зростання кількості нових хворих значно ускладнюється первинна і вторинна статистична обробка інформації, тож у зведеннях можливі затримки. Зрештою буде врахований кожен хворий, але на це може знадобитися трохи більше часу”, — каже Павло Кириленко.
Отже, за даними ДонОДА, за весь час поширення коронавірусу на підконтрольній території Донеччини виявили понад 4800 людей з цим діагнозом. Більш ніж 1680 пацієнтів вже вилікувались. Померли 63 мешканці області (без урахування інформації від деяких міських управлінь охорони здоров’я). Офіційних даних щодо захворюваності на непідконтрольних територіях регіону немає.
Коронавірус у Донецькій області
Про хворих серед бійців ООС офіційних повідомлень немає. Однак у Командуванні медичних сил ЗСУ зазначається, що минулої доби семеро бійців з коронавірусом потрапили до Військово-медичного центру Східного регіону. Крім того, в інформації департаменту охорони здоров’я ДонОДА щодо захворюваності по населених пунктах з’явився окремий рядок “Силові структури, військові”. Наразі там вказані 3 людей.
Захворюваність в ОРДО
Тим часом бойовики самоназваної “ДНР” підтверджують ще 135 випадків захворювання на COVID-19. Крім того, на цій території зафіксували 11 смертей на фоні коронавірусу. Загалом на тимчасово окупованій території визнають 4071 пацієнта з вірусом. 2180 людей одужали, а померли 247.
Епідемічна ситуація в Україні загалом
За минулий день в Україні зареєстрували 4753 нових пацієнти з коронавірусом. Наразі це найбільша кількість виявлених хворих за день від початку карантину в Україні. Серед інфікованих є 219 дітей та 251 медпрацівник. Зауважимо, дані з окупованих територій у всеукраїнській статистиці не враховуються.
“Було госпіталізовано 730 людей. За останню добу в Україні зафіксовано 77 летальних випадків”, – повідомляє міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.
Він додав, що за вівторок одужали 2569 людей. Це ще один рекорд за добу.
Отже, загалом від початку поширення коронавірусу позитивні результати на наявність хвороби отримали понад 239 тисяч українців. З них майже 106 тисяч пацієнтів вилікувались, а померли 4 597 людей.
Читайте також:
Цей матеріал опубліковано за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.