Знайди свою дільницю. Онлайн-мапа виборчих дільниць Бахмутської ОТГ


image

Територіальна виборча комісія розбила мапу Бахмутської ОТГ на 4 виборчих округи. На кожному з цих округів від 10 до 13 виборчих дільниць, де мешканці обиратимуть новий депутатський корпус та голову ОТГ. Журналісти Вільного радіо зібрали всі ці дільниці на онлайн-мапі, на якій за маркером ви можете знайти дільницю, де ви будете голосувати.

 

Виборчі дільниці ми розбили на 4 різнокольорових пункти, відповідно до кількості виборчих округів. Синій колір — це 1-й округ, жовтий — 2-й, фіолетовий — 3-й та червоний — 4-й округ. Загалом цих дільниць 47. У фільтрі праворуч ви зможете видалити зайві округи, щоб простіше було знайти свою дільницю.

Дізнатися про те, яка ділянка ваша, можна у листі-запрошенні або перевіривши себе в списках ДРВ. Як це зробити дивіться в інструкції від Вільного радіо за посиланням.

Нагадаємо виборчі округи Бахмутська територіальна міська виборча комісія визначила 5 вересня. Детальніше про те, як це відбувалося, читайте в матеріалі: В Бахмутському районі та Бахмутській ОТГ утворили по 4 округи.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: