Одна з ініціаторок збору підписів за службове розслідування в “Бахмут воді” тепер там працюватиме


image
Діана Шароді/ facebook.com

Останні кілька місяців мешканці Бахмутської ОТГ активно скаржилися на роботу комунального підприємства “Бахмут вода” в соцмережах та збирали підписи за проведення службового розслідування.  Тепер одна з ініціаторок збору підписів працюватиме на підприємстві.

 

На роботу в КП “Бахмут вода” взяли Діану Шароді. Цю інформацію вона підтвердила Вільному радіо. Шароді буде відповідати за комунікації комунального підприємства з громадою. 

“Мені запропонували цю посаду для того, аби я спілкувалася з такими ж споживачами, і перш за все якісно їх інформувала. Не просто “у нас все ок”, а детальніше, і головне зрозуміло розповідала про те, чому проблеми виникають і як їх слід вирішувати. Ну, звісно, мої обов’язки — це висвітлення діяльності роботи КП, але не в складних формулах, а просто і по поличках”, — каже нова співробітниця КП. 

Зазначимо, раніше відповідального за комунікації в КП “Бахмут вода” не було. 

Нагадаємо, 6 серпня під міською радою організували збір підписів за проведення службового розслідування в КП “Бахмут вода”. Звернення до керівника підприємства підтримали близько 60 місцевих мешканців, які незадоволені роботою КП. Однією з ініціаторок збору підписів була саме Діана Шароді. 

Крім того, раніше Шароді співпрацювала з Вільним радіо та неодноразово готувала матеріали про це підприємство. Зокрема: 

 

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: