Антидронова підготовка та рекрутингові групи: в Україні змінюють підходи до навчання військових в центрах підготовки
У Міноборони ухвалили низку рішень, які стосуються комплектування та підготовки військовослужбовців. Окрема увага — відбору військових, які їдуть на навчання до країн-партнерів, а також психологічній адаптації та антидроновій боротьбі.
Про це повідомив перший заступник міністра оборони Олександр Павлюк у Telegram-каналі.
“Противник удосконалюється, постійно змінює методи ведення бойових дій. Ми вивчаємо його тактику, підвищуємо якість та адаптуємо підготовку військовослужбовців та інструкторів, максимально враховуючи дії ворога та досвід сучасної технологічної війни“, — каже перший заступник Міністра оборони України генерал-лейтенант Олександр Павлюк.
За словами генерала, у відомстві ухвалили низку рішень щодо удосконалення вишколів військовослужбовців в центрах підготовки.
Серед них:
- антидронова підготовка для всіх воїнів;
- забезпечення центрів західним озброєнням;
- додаткові психологічні смуги перешкод під час підготовки воїнів;
- поліпшення системи обміну досвідом.
Також в Україні створюють рекрутингові групи, які залучатимуть досвідчених інструкторів із бойових військових частин — тих, хто може і має бажання поділитися своїм досвідом.
“Необхідність використання БпЛА, а також протистояння російським дронам, робота з сучасними засобами РЕБ/РЕР, освоєння західних зразків озброєння — ці та інші компоненти, щодо яких наші військовослужбовці повинні набувати та постійно розвивати власні спроможності”, — наголошує генерал.
А ще ухвалили рішення щодо поліпшення процесу відбору військовослужбовців, яких відправлять на додаткове навчання до країн-партнерів.
Нагадаємо, з листопада 2023 року в Міноборони запустили рекрутинг до ЗСУ. Тепер людина, яка хоче працевлаштуватись у ЗСУ, зможе самостійно обрати для себе підрозділ та посаду на спеціальному сайті. Це дозволить претендентам якнайкраще реалізувати свій досвід з цивільного життя у війську.
Цей матеріал опубліковано за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.