Окупаційна влада заявила, що власники “безгосподарського” житла отримуватимуть за нього компенсацію (деталі)
На тимчасово окупованій частині Донеччини запровадили компенсацію для власників помешкань, які влада загарбників визнала “безгосподарськими”. Розповідаємо, що відомо про нововведення окупаційної влади.