Росіяни заявили, що “відновлять” естакаду Горлівка-Бахмут у 2026-му: що про неї відомо
Окупанти нібито планують “відновити” естакаду Горлівка-Бахмут у 2026 році під “шефством” російської Кемеровської області. Цей міст 12 років тому, ймовірно, підірвали бойовики так званої “ДНР”. Про такі плани пишуть російські...