На дороги Донбасу в 2020 році виділили більше грошей, ніж в 2019


image
Фото з відкритих джерел

У 2020 році на ремонт і відновлення доріг на підконтрольних українському уряду територіях Донеччини та Луганщини з держбюджету виділять в півтора раза більше грошей, ніж у 2019. 

 

 

Як повідомляють у Центрі транспортних стратегій, про це заявив міністр інфраструктури України Владислав Криклій, який поїхав до Литви у складі офіційної делегації президента України.

“Ми хочемо показати, що якість життя на підконтрольній території України – краще. У 2020 році уряд збільшить фінансування відновлення місцевих доріг Донеччини й Луганщини на 50 відсотків. Ми також залучаємо кошти Європейського банку реконструкції та розвитку й інших міжнародних організацій для відновлення місцевих доріг”, – розповів міністр інфраструктури.

Владислав Криклій додав, що одним з завдань мінінфраструктури буде зробити дороги до всіх шкіл, лікарень та інших соціальних об’єктів Донбасу.

Водночас у Центрі транспортних стратегій повідомляють, що на ремонт і утримання українських доріг наступного року виділять значно меншу суму, ніж планували спочатку. Так, голова Укравтодору Олексій Кубраков заявив, що на фінансування дорожньої інфраструктури спершу в держбюджет заклали 73 мільярди гривень. Однак під час голосування до бюджету внесли правки. В результаті на ремонт і утримання доріг виділять 65 мільярдів гривень, що на 8 мільярдів менше від планованої суми.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: